РАСПРОДАЖА!

Байковых и махровых изделий всех размеров.

Сорочек, пижам, халатов и сарафанов с размерами 40,42, 44, 46, 48, 50

количество товара ограничено

 

В корзине пока пусто...
Цена:
отгрн.
догрн.
Сбросить фильтр

Ночные сорочки женские

Ночная сорочка без рукава на тонкой бретели

Ночные сорочки без рукава на широкой бретели

Ночные сорочки с коротким рукавом

Ночные сорочки с длинным рукавом / Ночные сорочки теплые

Сорочки для кормящих. Сорочки с коротким рукавом. Ночные сорочки без рукава. Ночные сорочки с рукавом.

Сорочки ночные женские из вискозы

Як придбати нічну сорочку.

Багато хто з нас дивився кінофільми про "старовину далеку", і звертали увагу, що не тільки жінка, але і чоловік лягав спати в нічній довгій сорочці. Адже наші предки знали, що робили – нічна сорочка з натуральних волокон зігрівала голе тіло. Одягаючи на себе ночнушку, людина створював «повітряну подушку», і йому ставало набагато тепліше. Сьогодні, перед тим, як лягти в ліжко, ночнушки одягають, як правило, жінки. Тому, виріб називається «жіноча нічна сорочка».

Види ночнушек.

Різні виробники виготовляють ночнушки за різними характеристиками і призначенням. Кожну можна віднести до певного виду: по тканині, з якої вона виготовлена; за зовнішнім виглядом; за призначенням. Розглянемо кожну категорію окремо.

Залежно від тканини, з якої ночнушки виготовлені:
 -з натуральних тканин (бавовни, віскози, шовку);
- з синтетичних тканин;
- за зовнішнім виглядом ночнушки діляться на короткі і довгі, класичні та еротичні, з довгим рукавом, коротким, "крильцем", на бретелі;
- за призначенням вони бувають: для різних вікових груп, для годуючих мам, пеньюари (сорочка з халатиком).

Як вибирати нічну сорочку.

Вибираємо ночнушку для різної пори року. Для холодного періоду краще підійде довга сорочка нижче коліна, з тканин з начосом і щільних видів тканин. Відповідно, для теплого періоду, без рукава або з коротким рукавчиком, на бретелі або на вузькій шлейці. Звертаємо увагу на фасон ночнушки. Кожна жінка хоче носити гарний одяг. Тому підбираємо те, що може сподобатися.  Розмір виробу повинен відповідати величині обмірів швейним сантиметром по колу стегон (половина цього показника – Це ваш розмір) важливий показник це обмір по грудях. Сорочку потрібно вибирати на один розмір більше цих показників.

Купуйте тільки якісний товар.

Добре, коли вироби купуються у постійного виробника. Перевіряйте шви купується трикотажного виробу. Виріб беруть двома руками так, що б шов виявився між ними. Потім злегка розтягують виріб. При цьому нитки шва повинні щільно схоплювати краю зшиваються частин виробу. При цьому, «крок» шва повинен бути мінімальним. У шві не повинні залишатися "прочуханки". Виріб повинен бути попередньо відпрасований і упакований в пакет, на якому вказано виробник, артикул виробу і розмір. Ще на пакеті повинна бути вказана розмірна сітка.

Кожен виробник просуває на ринок свою продукцію. Прочитавши цю статтю, можна при покупці ночнушки орієнтуватися, що найкраще Вам підходить.

Новые модели

Разработано совместно с Eco-Joom.com

Рассылка новостей

Если вы хотите быть первым кто узнает о выходе новых моделей, изменении цен и наших акциях. Подпишитесь на рассылку новостей.

Введите свой email адрес:

@

RSS лента Трикотаж сервис

Вход (не обязательно)